O firmě Liadur, dodavateli účinných protihlukových systémů

O firmě Liadur, dodavateli účinných protihlukových systémů

Společnosti Liadur, s. r. o. vznikla v roce 1999 jako dceřiná společnost české společnosti Lias Vintířov a německé firmy EUDUR-Bau GmbH. Spojení zkušeností a know-how těchto firem v jedno přineslo mnoho výhod.

Betonový protihlukový systém Liadur

Ve výrobě protihlukových stěn Liadur se odráží více než 30 let zkušeností s výrobou z lehkého keramického kameniva Liapor, které výrazně vylepšuje jejich vlastnosti. Kromě dlouhé životnosti, odolnosti a nižší objemové hmotnosti jsou to především výborné hodnoty zvukové neprůzvučnosti DLR > 45 dB a zvukové absorpce (kategorie A2 – A5 dle EN 1793 - 1). Více o protihlukovém systému Liadur »

 

Další protihlukové systémy

V posledních letech zařadila společnost Liadur do své nabídky i další protihlukové systémy - hliníkové, transparentní a plastové absorpční. Zákazníkům tak poskytuje nejen komplexní služby, ale také komplexní sortiment pro veškeré realizace. Více o dalších protihlukových systémech »

Komplexní služby

Pro naše zákazníky, jimiž jsou především stavební firmy realizující dopravní stavby, projektanti dopravních staveb, správci komunikací, nebo průmyslové a výrobní společnosti nabízíme 2 možnosti realizace protihlukových stěn:

  • Dodávka na klíč - kompletní dodávka služeb i materiálu od zaměření po samotnou montáž.
  • Dodávka materiálu připraveného dle projektové dokumentace (zákazník si zajišťuje veškeré práce si svými zaměstnanci nebo dodavateli služeb).

Každé dodávce předchází dodání nezávazné cenové nabídky sestavené na základě projektové dokumentace a osobní jednání pro upřesnění detailů pro projektovou dokumentaci.

V rámci spolupráce zajišťujeme také bezplatné odborné poradenství - technické výkresy, technickou dokumentaci a veškeré potřebné informace.

Licenční partneři Liadur

Protihlukové systémy realizujeme nejen v České republice, ale také v dalších částech Evropy prostřednictvím našich licenčních partnerů.